Nowe samochody z salonów, to zazwyczaj duży wydatek. Z kolei dla wielu zakup używanego auta to ryzyko nabycia wadliwego egzemplarza. Jednak rynek samochodów używanych wciąż się rozwija i obecnie można kupić używane auto w dobrym stanie. Rozwiązaniem takiego dylematu może być zakup samochodu prosto z salonu. 

Używany samochód z autoryzowanego salonu

W ofercie marki Peugeot można znaleźć niewielkie, miejskie modele samochodów, pojazdy terenowe oraz oferowane dla firm pojazdy dostawcze.  Mają one doskonałe wyposażenie, co dotyczy nie tylko najnowszych modeli. Również starsze Peugeoty cechuje piękną linia oraz komfort jazdy pomimo, że zostały wyprodukowane kilka lat temu.

Wybierając używany samochód z salonu, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów:

 • Stan techniczny  

Trzeba zebrać możliwie jak najwięcej informacji na temat danego auta. Duże znaczenie ma także wysokość jego przebiegu.

 • Pochodzenie

Im mniej samochód miał właścicieli, tym lepszy jest jego stan.  Najlepsze są auta, które pochodzą od pierwszego właściciela. Takie właśnie można nabyć w autoryzowanych salonach, jak np. salon Peugeot.

 • Bezwypadkowość

Auta powypadkowe zwykle mają wady techniczne, dlatego oferuje się je po znacznie niższych cenach. Nie oznacza to jednak, że pojazd po stłuczce nie nadaje się do sprzedaży.

 • Historia serwisowa

Jeśli samochód był naprawiany w autoryzowanym serwisie, można łatwiej dotrzeć do informacji na temat zakresu wykonywanych w nim prac. Auto będzie w lepszym stanie, jeśli zastosowano jedynie oryginalne części zamienne.

 • Stan wnętrza 

O stanie technicznym samochodu świadczy stan kokpitu. Jeśli jest bardzo wyeksploatowany, można zauważyć to w jego parametrach. W autoryzowanych salonach dostępne są jedynie auta, których wnętrza są zadbane i odświeżone.

Zalety zakupu używanego auta z salonu

 • sprawdzony stan samochodu

Kupując samochody Peugeot używane z salonu, masz gwarancję sprawdzonego pojazdu w stanie zgodnym z tym, co deklaruje sprzedawca. Przy wykryciu po zakupie ewentualnej wady, można  się zwrócić do dealera w celu ustalenia dalszych kroków. Przy wyborze  „przypadkowego” sprzedawcy nie ma takiej gwarancji.

 • pochodzenie z polskiego salonu i wykorzystywanie przez jednego właściciela

Salon Peugeot oferuje sporo takich aut dostępnych od ręki. Często używane samochody trafiają tam w rozliczeniu na przykład w sytuacji, gdy kierowca zdecydował się wymienić auto na nowszy model.  

 • różne możliwości finansowania

U dealerów samochodowych Gdańsk możliwe są różne opcje sprzedaży np. raty, leasing, wynajem długoterminowy i inne korzystne opcje.

 • korzystne ceny

Samochody używane są o wiele tańsze niż nowe. Pozwala to na większy wybór w zaplanowanym budżecie. Można np. kupić auto lepiej wyposażone i wyższej klasy lub przeznaczyć pozostałe pieniądze na koszty jego eksploatacji. Jeśli samochód jest zadbany mimo wcześniejszej eksploatacji i przechodził wszelkie wymiany czy przeglądy na czas, może się okazać bezproblemowy w użytkowaniu.

Czy Peugeot może być dostępny od ręki?

Często dealerzy samochodowi Gdańsk oferują samochody Peugeot dostępne od ręki. Kupując w autoryzowanych salonach mamy gwarancję dostęp do sieci serwisów dysponujących oryginalnymi częściami zamiennymi. Peugeot-Zdunek umożliwia też sprzedaż pojazdu i zamianę  na nowszy model. Dostępnych od ręki jest wiele modeli, również najnowszych. Wieloletnie doświadczenie koncernu daje pewność, że kupując każdy model Peugeota, możemy cieszyć się komfortem jazdy. Odpowiednie parametry zapewniają bezpieczeństwo w przypadku każdej awarii. Niezawodne auta Peugeot dostępne od ręki chętnie kupowane są do prywatnego użytku, a także przez firmy w celu wyposażenia  firmowej floty pojazdów.

Auto używane może być tańsze, albo wyższej klasy za te same pieniądze. Mniej też traci na wartości i jest dostępne szybciej niż nowe. Właśnie dostępność jest największą zaletą samochodów używanych. Takie auto można mieć od ręki, wystarczy odwiedzić salon Peugeot w Gdańsku, by po krótkim czasie cieszyć się korzystaniem z wybranego samochodu. To ważne wtedy, gdy auto jest pilnie potrzebne na przykład do pracy. W dodatku rynek samochodów używanych jest naprawdę szeroki, co ułatwia dostęp również do klasycznych, nieprodukowanych już modeli.

Gdzie w Gdańsku warto kupić używane auto?

Dealerzy samochodowi Gdańsk w salonie Peugeot służą pomocą, by znaleźć dla  każdego klienta auto najlepiej odpowiadające jego potrzebom i możliwościom. Wyszkoleni specjaliści chętnie doradzają zarówno w kwestii wyboru odpowiedniego modelu, jak też jego wyposażenia.

Salon Peugeot Zdunek w Gdańsku posiada bogatą ofertę usług dodatkowych:

 • możliwość pozyskania finansowania na zakup pojazdu oraz wyboru odpowiedniego do potrzeb pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych
 • Salon Peugeot Zdunek prowadzi Autoryzowaną Stację Obsługi oraz blacharnię-lakiernię
 • wszystkie usługi objęte są gwarancją, a klienci na czas napraw otrzymują samochody zastępcze
 • Peugeot w Gdańsku prowadzi również likwidację szkód komunikacyjnych
 • możliwość odkupu dotychczasowego samochodu

Przykładem auta używanego oferowanego przez salon Peugeot – Zdunek jest Peugeot 5008 1.5 bluehdi, allure s-s, automat. Samochód został wyprodukowany w 2018 r., został kupiony w polskim salonie i do tej pory użytkowany był przez jednego właściciela. Posiada pełna historię serwisowa, z której wynika, że w ubiegłym roku miał wymieniony rozrząd. W ramach oferty można skorzystać z korzystnych systemów finansowania  (kredyt lub leasing). Kredyt obowiązuje w formie 50/50, natomiast oferta ubezpieczeniowa zapewniona jest w renomowanych towarzystwach ubezpieczeniowych. Auto posiada nadwozie typu SUV i automatyczną skrzynię biegów. Pojemność silnika wynosi 1499 cm3 a przebieg  219900 km. Samochód zapewnia wysokie bezpieczeństwo, ponieważ posiada system Grip Control ułatwiający jazdę po nawierzchniach o ograniczonej przyczepności oraz 6 poduszek powietrznych (czołowych i bocznych dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne). O wysokim poziomie estetyki świadczy skórzana tapicerka oraz kierownica pokryta skórą licową. Komfort zapewnia manualna regulacja wysokości fotela kierowcy oraz pasażera.

Peugeot-Zdunek – najlepszy dealer samochodowy w Gdańsku

Salon Peugeot – Zdunek znajduje się przy Alei Grunwaldzkiej w południowej części Gdańska pomiędzy osiedlami Zaspa-Rozstaje i Strzyża. Jest to dogodna lokalizacja dla mieszkańców całego Trójmiasta i okolic. Doskonała infrastruktura ułatwia dojazd z Wrzeszcza, Oliwy, jak i z innych części miasta. 

Peugeot Zdunek w Gdańsku posiada również serwis samochodów tej francuskiej marki. Nasi fachowcy realizują usługi z zachowaniem odpowiednich norm i wysokich standardów używając przy tym jedynie oryginalnych części zamiennych. Wykonują oni wszelkie prace na bieżąco, co skraca czas oczekiwania na auto i nie powoduje problemów z codzienną komunikacją.

Peugeot Zdunek jako najlepszy z dealerów samochodowych Gdańsk oferuje świetne samochody dla firm, między innymi dostawcze. Znajdują się wśród nich Peugeot Partner, Peugeot Boxer oraz Peugeot Expert.

Peugeot Partner Furgon jest modelem z ponad 20-letnią tradycją, którego jakość jest podstawowym wyznacznikiem standardu na rynku. Cieszy się dużą popularnością wśród  użytkowników biznesowych oferując poziom komfortu i zalet użytkowych, jakie posiadają najnowsze samochody osobowe.

Peugeot Expert został opracowany na modułowej platformie EMP2 nowej generacji. Jest modelem zgodnym z profilem każdej branży i doskonale dopasowanym do potrzeb biznesowych.

Peugeot Boxer jest niezawodnym autem zapewniającym wiele możliwości adaptacji, wygodę prowadzenia i optymalne koszty eksploatacji.

Grupa Zdunek to jeden z 50 największych dealerów samochodowych w Polsce. W Zdunek Gdańsk używane samochody obejmuje gruntowna kontrola, zanim zostaną wprowadzone do oferty. Przed wystawieniem auta do sprzedaży specjaliści sprawdzają 100 punktów kontrolnych gwarantując najlepszą kondycję mechaniczną każdego egzemplarza. 

Odwiedź nas lub zadzwoń i umów się na spotkanie z doradcą oraz jazdę testową.

Zapraszamy do kontaktu