Jedno z największych wyzwań w życiu kierowcy stanowi zakup samochodu używanego. Najbezpieczniejszą w tym przedsięwzięciu opcją jest kupno auta z salonu, czyli od autoryzowanego dealera. Wtedy kupując masz pewność, że nie zostaniesz oszukany, a stan techniczny pojazdu jest sprawdzony i zgodny z przedstawioną ofertą.

Co oferuje salon samochodowy Peugeot w Gdańsku?

Samochody Peugeot używane z salonu są coraz popularniejsze, ponieważ rynek wtórny mocno wyewoluował ostatnich latach. W celu poszerzenia swojej oferty i zwiększenia liczby dróg prowadzących do czerpania zysków, salony zaczęły kupować określone auta z rynku wtórnego, a następnie po naprawach sprzedawać je z zyskiem. Stało się to korzystne dla salonów i popularne stało się umieszczanie przez firmy ogłoszeń na portalach internetowych, co do niedawna było domeną jedynie prywatnych sprzedawców. Auta używane oferowane przez salony samochodowe są zazwyczaj droższe niż egzemplarze sprzedawane przez komisy bądź osoby prywatne. Jednak  gdy płacimy więcej za pojazd używany w salonie samochodowym, mamy możliwość korzystania z autoryzowanych serwisów czy ASO. 

Najważniejsze kryteria, którymi kieruje się Grupa Zdunek w sprzedaży aut używanych:

  • DOŚWIADCZENIE I TRADYCJA

Grupa ZDUNEK jest firmą z ponad 45 letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczy usługi sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych. Obecnie posiada dziewięć salonów samochodowych – osiem w Trójmieście i jeden w Olsztynie. Firma zatrudnia prawie 500 osób i ciągle się rozwija. Grupa Zdunek powstała dzięki wysokiej jakości obsługi i nieustannej pasji założyciela. Dzięki pracowitości i dobrym  decyzjom biznesowym pracowników, Grupa Zdunek zdobyła 16 miejsce w zestawieniu TOP Dealerów w Polsce. Sukces możliwy był dzięki ponad 45 lat realizacji śmiałej wizji założyciela firmy, Tadeusza Zdunka.

  • KONTROLA I UDOKUMENTOWANA HISTORIA KAŻDEGO SAMOCHODU

Wszystkie samochody Peugeot używane z salonu Zdunek są starannie sprawdzane w serwisie a historia każdego z nich jest udokumentowana. Są to pojazdy używane wcześniej tylko przez jednego właściciela (niektóre pochodzą z leasingu).

  • KORZYSTNE CENY I WARUNKI ZAKUPU

Salon samochodowy Peugeot zapewnia też roczną gwarancję na każde zakupione auto. W przeciwieństwie do prywatnych sprzedawców Klienci salonu otrzymują pełną dokumentację techniczną, a także możliwość finansowania transakcji na różne sposoby (np. raty, leasing, wynajem długoterminowy). Jeśli chcesz sprzedać auto lub wymienić na inne, masz możliwość pozostawienia swojego auta w rozliczeniu. Twój samochód zostanie wyceniony przez ekspertów i rozliczony w ramach zakupu kolejnego pojazdu.

  • DODATKOWE USŁUGI UBEZPIECZENIOWE

Salon samochodowy Peugeot oferuje również dostęp do najlepszych ofert ubezpieczeniowych OC i AC. W przypadku zakupu auta na rynku wtórnym, nowy właściciel pojazdu przejmuje na siebie nowe obowiązki związane z  ubezpieczeniem OC. Firma Zdunek posiada doskonałe warunki współpracy z ubezpieczycielami, oferując odpowiednie polisy. Ubezpieczenie autocasco (nazywane również AC) jest z kolei dobrowolnym ubezpieczeniem samochodowym, z którego chętnie korzysta wielu kierowców w Polsce. 

  • DOSTĘPNOŚĆ CZĘŚCI ZAMIENNYCH I USŁUG SERWISOWYCH

Części i podzespoły są trwalsze i odporniejsze na awarie. Ceny części zamiennych i usług serwisowych są niższe w porównaniu do wielu innych marek. Większa jest natomiast ich dostępność.

Gdzie znaleźć dobrego dealera samochodowego w Gdańsku?

Dealerzy samochodowi Gdańsk, tacy jak firma Zdunek dbają o swoją renomę, więc sprzedają auta w doskonałym stanie i z udokumentowaną historią. Salon Zdunek  zlokalizowany jest przy al. Grunwaldzkiej 295  jest jedynym w Gdańsku autoryzowanym salonem marki Peugeot.  Obiekt funkcjonuje od 2020 roku, a najlepszy z  dealerów samochodowych Gdańsk zachęca do odwiedzin i zapoznania się z najświeższą ofertą francuskiej marki. Grupa Zdunek jest jednym z 50 największych dealerów samochodowych w Polsce. W Zdunek Gdańsk używane samochody podlegają dokładnej kontroli, przed  wprowadzeniem do oferty. Zanim samochód zostanie wystawiony do sprzedaży specjaliści sprawdzają 100 punktów kontrolnych, co zapewnia gwarancję najlepszej kondycji mechanicznej każdego auta. Dealerzy samochodowi Gdańsk w salonie Peugeot znajdą dla Ciebie auto najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom. Wyszkoleni doradcy służą pomocą w wyborze odpowiedniego modelu Peugeot oraz jego wyposażenia.

Firma Zdunek umieszcza ogłoszenia dotyczącej sprzedawanych aut używanych na popularnym portalu OTOMOTO. Po udaniu się do salonu w celu obejrzenia wybranego samochodu, można przekonać się o korzyściach wynikających z zakupu używanego egzemplarza.

Dealerzy samochodowi Gdańsk dostępni są nie tylko w internecie, w Gdańsku warto wybrać się do autoryzowanego dealera marki Peugeot. Lokalizacja salonu Peugeot – Zdunek w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej  umożliwia łatwy dojazd z dzielnic takich jak np. Wrzeszcz, Zaspa, Żabianka czy Gdańsk Oliwa. Jest to też idealne miejsce dla mieszkańców całego Trójmiasta i okolic. Z oddalonego o 6 km Sopotu można tu dojechać już w 11 min.

Najlepsi dealerzy samochodowi z Gdańska są profesjonalnymi doradcami i mają uczciwe podejście do klientów. Dealerzy samochodowi Gdańsk prowadzący Autoryzowane Stacje Obsługi muszą sprostać rygorystycznym wymogom producenta aut. Stosowanie najnowszych technologii przeprowadzanych napraw jest gwarancją najwyższej jakości napraw oraz wykorzystywanych metod, narzędzi i części zamiennych.

Używany Peugeot z autoryzowanego salonu w Gdańsku

W ofercie marki Peugeot można znaleźć  różne modele: miejskie, terenowe oraz dostawcze.  Wszystkie mają doskonałe wyposażenie, co dotyczy to również aut używanych. Także te, które wyprodukowano kilka lat temu mogą poszczycić się piękną linią oraz komfortową jazdą. Kupując auto używane najlepiej sprawdzić źródło jego pochodzenia było jak najbardziej godne zaufania. Mamy wtedy gwarancję jakości zakupionego auta. Warto więc wziąć pod uwagę salon Peugeot używane w Gdańsku. W Zdunek Gdańsk używane samochody poddawane są kontroli przed wystawieniem ich do sprzedaży. Gwarancją najlepszej kondycji mechanicznej jest przejście 100 punktów kontrolnych. Zatrudnieni w salonie Peugeot Zdunek wykwalifikowani mechanicy na co dzień pracują w serwisie marki, dlatego nie przeoczą żadnej usterki i kupowane auto będzie jak nowe z salonu. Na używane samochody także obowiązuje roczna gwarancja, a egzemplarze z naszego salonu są tak perfekcyjnie zadbane, że w niczym nie ustępują tym nowym prosto z fabryki. Jeśli chcesz być pewien historii i jakości kupowanego pojazdu, salon samochodowy Peugeot Zdunek w Gdańsku będzie doskonałym wyborem.

Przykładem auta używanego oferowanego przez salon Peugeot – Zdunek jest Peugeot 508 2.0 Sedan BlueHDi GT S&S EAT8  z silnikiem Diesel z 2019 roku. Niewątpliwą zaletą tego samochodu jest automatyczna skrzynia biegów, jego bezwypadkowość oraz historia  serwisowania w ASO. Posiada też skórzaną tapicerkę i podgrzewane fotele. Bezpieczeństwo zapewnia asystent hamowania – Brake Assist oraz dynamiczne światła doświetlające zakręty. Samochód posiada też system hamowania awaryjnego dla ochrony pieszych, system ostrzegający o możliwej kolizji, system chroniący przed kolizją oraz aktywnego asystenta hamowania awaryjnego. Salon Peugeot Zdunek oferuje promocyjne warunki finansowania, promocyjne ubezpieczenie oraz gwarancję producenta z możliwością przedłużenia w atrakcyjnych cenach. Umożliwia także pozostawienie swojego obecnego samochodu w rozliczeniu.

Salony samochodowe Peugeot posiadają bogatą ofertę nowych i używanych aut tej marki. Marka Peugeot to przede wszystkim innowacyjność i bezpieczeństwo. Oferowane auta są wygodne, niezawodne i ekonomiczne, pełne innowacji i ulepszeń będących udogodnieniem dla kierowców. Salon Peugeot używane Gdańsk posiada różne modele samochodów, o dogodnych parametrach i wyposażeniu, co umożliwia każdemu wybranie pojazdu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. 

Salon samochodowy Zdunek – najlepszy w Gdańsku

Salony samochodowe Peugeot Zdunek w Gdańsku prowadzą kompleksową obsługę swoich klientów. W ofercie znajduje się także obsługa posprzedażna, pomoc w  uzyskaniu finansowania i ubezpieczenia komunikacyjnego. Peugeot Zdunek odkupuje również samochody od klientów. Salon samochodowy Peugeot jest to więc najlepsze miejsce na zakup używanego samochodu.

Odwiedź nas już dziś!

Zapraszamy do kontaktu