Zakup auta to od zawsze spora, ale i ważna inwestycja. Wybranie pojazdu z nieodpowiedniego źródła może mścić się na nas i naszej kieszeni przez wiele miesięcy, a nawet lat. Dlatego tak ważne jest, aby kupując auto używane, zadbać o to by źródło jego pochodzenia było jak najbardziej godne zaufania. Przyjrzyjmy się więc, co ma nam do zaoferowania salon Peugeota w ofercie Zdunek używane.

Peugeot używane z salonu

Zakup auta z rynku wtórnego to nierzadko zakup przysłowiowego kota w worku. Kupujemy auta, których historii nie da się precyzyjnie zweryfikować, a wszystkie wymiany i serwisy przeprowadzone w danym pojeździe bierzemy na słowo.

Na szczęście dzięki ofercie Peugeot używane z salonu nie musimy już przejmować się, ani historią danego pojazdu, ani jego stanem mechanicznym.

Zakup auta w autoryzowanym salonie sprzedaży marki Peugeot to gwarancja zakupu sprawdzonego egzemplarza, który przeszedł przez rygorystyczną kontrole jakości specjalistów Peugeota.

100 punktów kontrolnych i gwarancja

Zakup używanego auta poprzez salon Peugeot samochody używane to gwarancja jakości zakupowanego auta.

W Zdunek Gdańsk używane samochody przechodzą gruntowną kontrolę przed wprowadzeniem ich do oferty. Przed wystawieniem auta do sprzedaży sprawdzane jest 100 punktów kontrolnych, które gwarantują to, że auto jest w jak najlepszej kondycji mechanicznej.

Dzięki temu, że auta są gruntownie sprawdzane przez wykwalifikowanych mechaników na co dzień pracujących w serwisie marki, na auta udzielana jest roczna gwarancja – zupełnie tak jakbyśmy kupowali auto nowe z salonu.

Dlatego też kupno aut w Zdunek używane jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli szukamy auta używanego, ale jednocześnie chcemy być pewni jego historii i jakości.

Atrakcyjne oferty finansowania i ubezpieczenia

Atrakcyjne oferty leasingowe, czy kredytowe to nie tylko domena aut nowych!

Kupując samochód używany w autoryzowanym salonie Peugeota, otrzymujesz również dostęp do atrakcyjnych ofert finansowych. Począwszy od atrakcyjnych leasingów dla firm, na kredytach 50/50 kończąc.

W ofercie również znajduje się możliwość pozostawienia swojego auta w rozliczeniu. Dzięki czemu sami nie musimy zajmować się jego sprzedażą – co może kosztować nas sporo czasu i nerwów. Wasze auto zostanie wycenione przez specjalistów i rozliczone w ramach zakupu kolejnego pojazdu.

Dodatkowo kupując auto w salonie Peugeota, masz dostęp do najlepszych ofert ubezpieczeniowych zarówno jeżeli chodzi o ubezpieczenie OC, jak i AC.

Dzięki skorzystaniu z oferty finansowania zakupu samochodu w Zdunek Gdańsk używane, możesz cieszyć się sprawdzonym pojazdem z roczną gwarancją, nawet jeżeli nie dysponujesz pełną kwotą potrzebną na jego zakup.

Nasi doradcy na pewno znajdą rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.

Zakup używanego auta w salonie sprzedaży Peugeot Zdunek to nie tylko gwarancja jakości prezentowanej przez markę Peugeot. 

To również gwarancja niezastąpionego partnera, jakim jest Grupa Zdunek. 

Grupa Zdunek to jedna z 50 największych grup dealerskich w Polsce.

Historia i marka Grupy Zdunek mówi sama za siebie – jest to odpowiedzialny i rzetelny partner w biznesie, na którego zawsze można liczyć, który gwarantuje jakość sprzedawanych aut własnym nazwiskiem.