Blacharnia i lakiernia ASO Peugeot Zdunek – dlaczego warto?

Z usług blacharni i lakierni ASO Peugot warto korzystać, kiedy zależy Ci na wysokiej jakości specjalistach, certyfikowanych technologiach, oryginalnych częściach i przystępnej cenie. Warsztaty ASO gwarantują przywrócenie walorów wizualnych auta oraz bezpieczeństwo użytkowania pojazdu po naprawach. W wielu przypadkach pozwalają również zachować lub przywrócić wyjściowe parametry techniczne auta.

Najwyższej klasy materiały stosowane przez Serwis ASO Peugeot sprawią, że Twój pojazd znowu będzie wyglądał jak nowy. Działamy w taki sposób, by każdy Klient opuszczał nasz serwis z uśmiechem na twarzy oraz pełną satysfakcją. Od lat doskonalimy swoje usługi, a co za tym idzie proces naprawy odbywa się szybciej i dokładniej.

Nowoczesne bezpyłowe kabiny lakiernicze i profesjonalny sprzęt

Usuwanie skutków kolizji niejednokrotnie wiąże się z lakierowaniem kilku elementów karoserii. Jest to precyzyjna praca wymagająca sterylnych warunków. Dla tego potrzebne są dobre narzędzia, maszyny i doświadczenie. Niewielka ilość kurzu lub innych zanieczyszczeń wystarczy, aby uszkodzić powłokę lakierniczą. Wtedy konieczne będzie ponowne lakierowanie pojazdu. Dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalistów odpowiednio przygotowanych do prac renowacyjnych.

Naprawy lakiernicze w Gdańsku najlepiej jest wykonywać w ASO Peugeot. Tam zagwarantowane są idealne warunki do takich prac. Bezpyłowe kabiny lakiernicze gwarantują brak zanieczyszczeń zarówno podczas procesu mieszania farby, jak i jej nakładania. Nowoczesny i profesjonalny sprzęt oraz doświadczenie lakierników sprawią, że Twój samochód będzie wyglądał jak nowy nawet po poważnej kolizji.

Serwis Peugeot zapewnia swoim pracownikom zautomatyzowane mieszalniki, nowoczesne spektrofotometry i wydajne pistolety lakiernicze. Wszystko po to, aby prace trwały jak najkrócej. Skorzystaj z naszych usług – będziesz zadowolony nie tylko z efektu, ale również z czasu realizacji.

Naprawy blacharsko-lakiernicze w Gdańsku wykonywane przez ASO Peugeot są bezpieczne dla środowiska. Stosujemy lakiery wodorozcieńczalne,. Nie zapominamy również o naszych pracownikach. Lakiernicy mają do dyspozycji ubranie ochronne i maski, które skutecznie ich chronią i zapewniają spokojną pracę.

Blacharnia ASO Peugeot Gdańsk z dostępem do oryginalnych elementów karoserii

Niektóre uszkodzenia karoserii są na tyle poważne, że lepiej jest dany element wymienić na nowy. Wszelkie podzespoły nadwozia są dostępne w dziale części Peugeot. Części blacharskie można zamówić do każdego modelu. Nasi specjaliści ocenią uszkodzenia Twojego auta i doradzą Ci, czy lepiej jest naprawić, czy może zainwestować w nową część.

Szkody oceniane są na podstawie oględzin. Fachowcy z ASO Peugeot przy pomocy specjalnych podnośników kolumnowych sprawdzą, jak poważne są uszkodzenia i dzięki specjalistycznym urządzeniom pomiarowym ocenią czy geometria zawieszenia nie została naruszona.

Naprawy blacharskie wykonywane są przy pomocy profesjonalnych lutospawarek, zgrzewarek, nitownic. Usunięcie usterek z wykorzystaniem takich narzędzi daje gwarancję bezpieczeństwa i trwałości karoserii. Panelowe elementy naprawiane są w taki sposób, aby nie pogorszyły się ich właściwości mechaniczne.