Salony samochodowe Peugeot specjalizują się w kompleksowej obsłudze swoich klientów. Oznacza to, że nie tylko sprzedają pojazdy. Oferują również obsługę posprzedażną, pomagają uzyskać finansowanie i ubezpieczenia komunikacyjne i zajmują się odkupem aut od klientów. Salon samochodowy Peugeot jest więc najlepszym miejscem na zakup samochodu.

Co oferują salony samochodowe Peugeot?

Salony samochodowe Peugeot to przede wszystkim bogata oferta nowych i używanych aut tej marki. Liczne modele samochodów osobowych i dostawczych o różnych parametrach i wyposażeniu to możliwość wybrania pojazdu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy.

Marka Peugeot wyróżnia się innowacyjnością i bezpieczeństwem. Salony Peugeot oferują więc auta wygodne, niezawodne i ekonomiczne, pełne nowoczesnych rozwiązań i udogodnień dla kierowców. Klienci mogą wybierać między różnymi modelami nowoczesnych i funkcjonalnych sedanów, hatchbacków, SUV- ów czy furgonów z różnymi osiągami, wyposażeniem i w różnych przedziałach cenowych.

Co istotne, dobry salon samochody Peugeot to nie tylko nowe auta prosto z fabryki, ale też pojazdy używane. Ich zakup u autoryzowanego dealera Peugeot to gwarancja bezpieczeństwa i pewność doskonałego stanu technicznego. Salony sprzedają bowiem auta o dokładnie udokumentowanej historii, realnym przebiegu i pewnym pochodzeniu.

Oficjalni dealerzy Peugeot zapewniają jednak nie tylko najwyższej klasy auta, ale również doradztwo, pomoc w uzyskaniu finansowania, ubezpieczenia i obsługę posprzedażową. Oficjalny salon samochodowy oferuje więc kompleksową i profesjonalną obsługę klienta.

Salon samochodowy Peugeot to autoryzowany serwis

Dobry salon samochodowy Peugeot, taki jak Salon Zdunek w Gdańsku, to nie tylko możliwość nabycia doskonałej jakości pojazdu dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta. To również profesjonalny serwis ze statusem Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO). Przeprowadzić tu można naprawy, remonty, przeglądy okresowe, montaż lub wymianę wyposażenia dodatkowego itp.

Wszelkie działania serwisowe prowadzone w ASO objęte są niejako patronatem samej marki Peugeot. Dealerzy samochodowi prowadzący Autoryzowane Stacje Obsługi muszą więc spełniać niezwykle rygorystyczne wymogi producenta aut. Związane są one nie tylko z technologią przeprowadzanych napraw, ale również ze standardami obsługi klienta, wyposażenia warsztatów, bezpieczeństwa pracy czy ochrony środowiska. To gwarantuje najwyższą jakość napraw oraz wykorzystywanych przy tym metod, narzędzi i części zamiennych.

Autoryzowany serwis Peugeot to również doskonale wykwalifikowani mechanicy, którzy świetnie znają specyfikę pojazdów tej marki. Dzięki temu lepiej i szybciej zdiagnozują źródła usterek i problemów i skuteczniej je wyeliminują

Salon Zdunek — najlepsi dealerzy samochodowi z Gdańska

Oficjalny salon samochodowy Peugeot Zdunek w Gdańsku to najlepsze miejsce na zakup auta — nowego lub używanego. Wiele modeli, również tych najnowszych, można tu dostać od ręki. Bogata jest też oferta aut na zamówienie, dzięki czemu klienci mają naprawdę duży wybór modeli o zróżnicowanych parametrach.

Najlepsi dealerzy samochodowi z Gdańska oferują też profesjonalne doradztwo i uczciwe podejście do klientów. Pomogą w znalezieniu pojazdu najlepiej odpowiadającego potrzebom i możliwościom każdego kierowcy. Doradzą nie tylko w kwestii wyboru odpowiedniego modelu, ale również jego wyposażenia.

Co więcej, salon Peugeot Zdunek w Gdańsku to także bogata oferta usług dodatkowych. Pracownicy pomagają w pozyskaniu finansowania na zakup pojazdu czy wyborze najkorzystniejszego pakietu ubezpieczeń komunikacyjnych.

Salon samochodowy Zdunek w Gdańsku prowadzi też Autoryzowaną Stację Obsługi i jedyną w Trójmieście autoryzowaną blacharnię-lakiernię. Na czas prowadzonych napraw klientom zapewniane są auta zastępcze, a wykonane tu usługi objęte są gwarancją. Jest to zatem najlepsze miejsce na likwidację szkód komunikacyjnych, naprawy blacharsko-lakiernicze, wymianę części, remonty i inne działania serwisowe.